Sizi Arayalım

Leke Tedavisi

Cosmelan - Dermamelan

Cosmelan-Dermamelan, gebelikteki lekelerde, yaşlılık lekelerinde, hassas ciltlerin güneşe maruz kalmaktan kaynaklanan lekelerde, lekenin diğer nedenlerinin tedavisinde en etkili destekleyici kozmetik ürünlerdir. Her türlü lekenin tedavisinde tedaviye yardımcı destek uygulama kitleridir.

Cosmelan-Dermamelan, deride bulunan melanin miktarının azalmasına yardımcı olur, pigmentasyonun baskılanmasında rol alır, ciltte leke oluşumunu tetikleyen mekanizmayı baskılar.

Cosmelan-Dermamelan uygulama kitleri çok hafif bir soyucu etken madde içerir. Her türlü cilt tipine, her mevsim uygulanabilir. TCA ve soyucu asitleri içermez, dolayısıyla yan etki riski minimumdur. Kişiye verilen ev devam protokolü düzgün uygulandığı taktirde, 1-4 hafta içinde yüzde 90-95 civarı bir yanıtla parlak, tazelenmiş ve tüm lekelerden arınmış bir cilt kazanılabilir.

Cosmelan-Dermamelan Uygulama Alanları Nelerdir?

Yüz Boyun ve dekolte Karın bölgesi Bacaklar ve eller

Cosmelan-Dermamelan ne tür cilt rahatsızlıklarına uygulanabilir?

Cildin yaşlı görünümü ve yaşlılık lekeleri Yüzdeki aşırı pigmentasyondan kaynaklanan lekeler Derideki koyu lekeler (spotlar) Melazma Akne lekeleri

Cosmelan-Dermamelan'ın avantajları nelerdir?

Uygulama ağrısızdır Çok kısa sürede sonuç alınır (leke probleminin yoğunluğu ile orantılı olarak ve ev devam protokolü düzgün uygulandığı taktirde) Hassas ciltlerde dahil olmak üzere her türlü cilt tipine uygulanabilir Çok hafif cilt soyucu etken madde içerir dolayısıyla yan etkileri minimal seviyededir Yılın her mevsiminde uygulanabilir Akne izleri ve ciltteki lekeli görünüm üzerinde de etkilidir.