Sizi Arayalım

Dolgu

Küçük Dokunuşlarla Doğal Görünün

Cildimize parlak,taze ve genç görünüm veren bağ ve yağ dokusu,yıllar içinde yavaş yavaş azalır. Zamanla Kırışıklıklar,hacim kayıpları,çukurlaşmalar ve sarkmalar bağ ve yağ dokusu kayıpları ile artar.

Medikal estetik uygulamalarla yapılan KÜÇÜK DOKUNUŞLAR bu kayıpları,doğal görünüm sağlayarak yerine koyabilir.

Deride azalan kollajen ve elastin lifler değişik yöntemlerle uyarılarak,yeniden artması sağlanır.Volum kayıpları ise özel olarak üretilmiş hyaluronik asitli dolgularla yerine konabilir.Bu dolgular elastikiyet kaybını azalttığı gibi,yağ dokusu kaybına bağlı deformasyonları da düzeltir. Yüzde var olan asimetrilerde cerrahi birişlem olmadan bu yöntemle düzeltilebilir.Doğallıktan vazgeçmeyenler için yeni nesil uygulamalar tercih edilen yöntemlerdir.

Farklı yoğunluktaki dolgular göz altı,dudak,burun,yanaklar,çene ve çene kontürü gibi yüzün farklı bölgelerinde kullanılabilir.

Kullanılan bölge ve yoğunluk derecesine göre vücutta kalma süresi 8 ay ile 1,5 yıl arasında değişebiliyor.İçinde bulunan hyaluronik asit nedeniyle erirken cilde daha dinamik doğal ve parlak bir görünüm verir.

Bu uygulamalar sterilizasyona dikkat edilerek ve eğitimli doktor tarafından yapılmalıdır.
KÜÇÜK DOKUNUŞLARLA anestezi almadan,ameliyatsız ve sosyal hayatınızdan kopmadan,yıllar geçerken daha güzel yaş alabilirsiniz.