Sizi Arayalım

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Bios Alex Plus Yag; hekimler için , hastalarının farklı özellikler taşıyan cilt tipi , kıl rengi gibi opsiyonları kullanarak , alexandrite 755 nm nin uzun atımı ile Nd yag 1064 nm'nin uzun atımının b,rleşimi ile ortaya çıkan eşsiz BAM "BİRLEŞİK ATIM MODU" teknolojisinden yararlanmaktadır.

Bios Alex Yag , farklı lazer dalga boyu seçimi yada eş zamanlı iki dalga boyunu aynı anda atabilme özelliği ile her cilt tipine ve her kıl tipine uygulama yapabilme imkanı sağlamaktadır. Nd yag ile en derinde alexandrite ile ise daha yüzeydeki kıl folikülüne etki eder. Bu suretle de kıl falikülüne tam tahribat vermek mümkün olmaktadır. Böylelikle birkaç seans içinde gözle görülebilen sonuçlar alınabilmektedir.

Cilt Rengi:

Uygulama yapılacak kişinin cilt renginin açık olması, uygulamada avantaj sağlar. Çünkü açık cilt tiplerinde doz artışı daha rahat yapılabilir. Lazer dozu ne kadar yüksek olursa başarı o kadar artar.

SEANS SAYISI VE ARALIKLARI KAÇ GÜNDÜR?

Seans sayısı vücut bölgeleri için ortalama 6 seans öngörülürken yüz bölgesi uygulamaların da kıl özelliklerine bağlı olarak 6 - 12 seansa kadar uzayabilir. Seans aralıkları vücut bölgeleri için 6-8 hafta iken.yüz bölgesi için 4-6 haftadır.

LAZER UYUGULAMASI SIRASINDA AĞRI HİSSEDİLİR Mİ?

Uygulama esnasında çok hafif bir acı ve yanma hissi olabilir. Bu acının şiddeti cilde paket lastiklerinin çarpması kadardır.

Uygulama sonrasında nelere dikkat edilmelidir?

Uygulama sonrasında da cımbız, ağda ve kıl dökücü krem gibi köke etki eden metotlar kullanılmamalı ve bronzlaşmadan kaçınılmalıdır. Eğer güneşe çıkılacaksa mutlaka koruyucu krem kullanılmalıdır.

Sonuçlar kalıcı mıdır?

Lazer epilasyon ile kökleri tahrip edilen kıllar