Sizi Arayalım

Doktorumuzdan

Doktorumuzdan

Doktorumuzdan

DR. SONGÜL ÖZCAN GÜZELLİK VE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ

1 ekim 2014 tarihinde DR.SONGÜL ÖZCAN tecrübeli sekiz estetisyen ve bir spor eğitmeni ile güzellik ve sağlıklı yaşama yeni bir bakış açısı sunmak için açıldı.

Güzelliği bütünsel olarak ele almak isteyen merkezimizde kilo ile mücadeleyi spor alışkanlığı edindirerek yapmamız gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle fazla zaman harcamadan sağlıklı olarak sporu hayatımızda alışkanlık haline getirmeyi amaçlıyoruz.

Bu anlayışla fitlife ile amplitrain teknolojisiyle sporu bireysel olarak eğitmeni eşliğinde yaptırıyoruz. Yardımcı yöntemlerle vücudunuzu şekillendiriyoruz. Önceliğimiz yüksek teknolojiyle hastalarımızın sağlığını koruyarak güzelleştirmek ve sağlıklı alışkanlıklar sahibi yapmaktır. Hijyenik ve profesyonel ekibimizle fiziksel olarak güzelleştirdiğimiz misafirlerimizi rahatlatarak psikolojik olarak ta desteklemek istiyoruz. Bütünsel güzellik içinde cilt bakımı epilasyon ve anti againg çalışmalarında en yüksek teknolojiyle üretilmiş bakım ürünleri ve lazer epilasyon cihazları kullanmaktayız.

DR.SONGÜL ÖZCAN'IN yirmibir yıllık tecrübesi ve işinde uzman sekiz estetisyen ,bir spor akademisi antrönörlük bölümü mezunu spor eğitmenimizle şık ve hijyenik merkezimizde son gelişmeleri MERSİN'E getirmenin güveni ile misafirlerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.